تا حالا شده ایده ای تو سرت داشته باشی و ندونی چطوری تبدیلش کنی به ثروت؟ یا شده دوست داشته باشی با کمترین سرمایه و صرفا با تخصص و مهارتی که داری ;کارآفرینی کنی و درآمد کسب کنی , اما ندونی چطوری ؟ یا تا حالا شده قصد راه اندازی کسب و کاری داشته باشی و ندونی چجوری و از کجا باید شروع کنی؟

در شتاب دهنده ذوق راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی عموم اتباع افغانستانی با متدولوژی استارتاپی با ارائه یک نقشه راه و فرمول کاملا کاربردی نشون بدیم که چطوری میشه کسب و کاری که دوست داری رو راه بندازی و با گرفتن این متدولوژی , با تخصص و مهارتی که داری کاملا علمی و عملی کارآفرینی کنی و به کسب درآمد بپردازی .پوهنتون بستری برای شناسایی و حمایت از ایده های نو, خلق فرصت برای ایده پردازان خوش فکر , آموزش و مشاوره به صاحبان کسب و کار و ایجاد فرصت برای سرمایه گذاران است. ما در پوهنتون تلاش می کنیم تا علاوه بر توانمندسازی تیم ها برای رشد کارشان, باعث تبدیل این گروه ها به موسساتی مستقل , پایدار و پربازده را فراهم سازیم و به این ترتیب قدمی در رشد استارتاپ  و توسعه کارآفرینی عموم اتباع افغانستانی بپردازیم. تنها با تکمیل فرم زیر می توانید در کامیاب شو  ثبت نام کنید. جهت هماهنگی حضور در جلسه پس از تکمیل فرم با شما تماس خواهیم گرفت.

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در کامیاب شو پوهنتون ذوق از طریق بخش ارتباط باما ، نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند. بدیهی است پس از بررسی توسط تیم اجرایی پوهنتون ذوق در سریعترین زمان ممکن با عزیزان تماس گرفته خواهد شد.